Spausdinti Gruodžio 15 d. kavos ceremonija

Gruodžio 15 d. šeštadieninė kavos ceremonija su Eskedar Maštavičiene 


Šeštadieninės arbatėlės jau tapo mūsų tradicija. Tačiau pastebėjome, jog beveik visos arbatėlės prasideda nuo kavos puodelio... todėl labai džiaugiamės, jog šįkart pas mus svečiuose charizmatiškoji Eskedar Maštavičienė!

Eskedar praves kavos ceromoniją, kurios metu ragausime ir vertinsime etiopiškas kavos pupeles bei klausysimės istorijų apie tolimą ir paslaptingą šalį - Etiopiją.

O kaip gi prie kavos ir istorijų be skanumynų?

Jie tikrai bus ypatingi, nes dar viena šio renginio viešnia - Elžbieta Monkiewicz, žurnalo verdu ir kepu vyr. redaktorė, kulinarinių knygų autorė ir be galo gyva bei šilta moteris, paruoš kalėdinių skanumynų ir netgi pasidalins kai kuriomis paslaptimis iš savo skanios virtuvės.

Na, o jei liks dar kokia viena kita minutė - tai ir mes nepagailėsime kokios vienos kitos istorijos iš savo nepaprastai - paprastų daiktų gyvenimo.

Labai laukiame jūsų šioje kavos, skonių ir istorijų ceremonijoje, kuria norime pasidalinti su jumis!

O jūsų mokesčiu už šį renginį, mes nusprendėme 100% pasidalinti su vaikų hospisu, nes tai- Eskedar, Elžbietai ir mums yra svarbu!

Tiems, kurie dar nerado pačių pačiausių kalėdinių ar naujametinių dovanėlių - tai bus puiki galimybė tą padaryti iškart po renginio! Eskedar bus paruošusi kavos dovanėlių, o mes turime daug mielų daiktų, kurie džiugins jus ar jums brangius žmones ne tik ateinančiais metais :)

Renginio kalba - lietuvių k.
Renginio mokestis - 10 EUR/žmogui.
Dėmesio! Visos lėšos surinktos iš renginio mokesčio bus paaukotas vaikų hospisui.

Maksimalus dalyvių skaičius - 16
Registracijos forma čia

Registracija privaloma! Būsime labai dėkingi jei registruositės atsakingai ir pasikeitus planams, kaip galite anksčiau mus informuosite. Ačiū!

Informacija pasiteiravimui: 8-682-38292