Spausdinti Lapkričio 17 d. šeštadieninė arbatėlė

Lapkričio 17 d. šeštadieninė arbatėlė. Senosios fotografijos paslaptys su Artūru Dombrovskiu

(Информация на русском языке ниже)

Data: 2018 m. lapkričio 17 d.
Laikas: 18:30 - 21:00
Maksimalus dalyvių skaičius: 14
Renginio mokestis: 7 EUR
Renginio kalba: rusų k.
Vieta: Eitminų g. 14, Vilnius (mūsų salone)
Registracijos forma

Tęsiame šeštadieninių arbatėlių tradiciją. Tik šįkart turėsime ne rytinę, o vakarinę arbatėlę! Pagalvojome, jog vartyti senas nuotraukas bei klausytis paslaptingų istorijų apie jas jaukiau vakare.
Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, jog pas mus į svečius atvyks Artūras Dombrovskis - senosios fotografijos žinovas bei kolekcionierius, pats fotografas, psichoterapeutas, psichologijos mokslų daktaras, nardytojas, tango šokėjas... ir tiesiog, labai įdomus žmogus iš Rygos!
Artūras turi surinkęs didelę XIX - XX a. senųjų fotografijų kolekciją iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Gruzijos, Vokietijos, Ispanijos ir kt. šalių. Tai tarsi kitas pasaulis. Pasaulis, kuriame gyveno tie dabar tik iš pageltusių nuotraukų į mus žiūrintys žmonės. Daugeliui iš jų tai buvo tas vienas vienintelis kadras įamžinęs jų tą vieną vienintelę gyvenimo (gal net jau ir po mirties!) akimirką...
Taigi, Artūras su mumis ir pasidalins tiek pačios senosios fotografijos paslaptimis, tiek ir įdomiomis istorijomis apie tuos vyrus, moteris ir vaikus, kurie žvelgia iš jo surinktų fotografijų.

Žodžiu, tikimės daug naujų atradimų ir naudingų bei smagių diskusijų prie arbatos ar kavos bei šeštadieninių skaniukų!

Registracija privaloma! Būsime labai dėkingi jei registruositės atsakingai ir pasikeitus planams, kaip galite anksčiau mus informuosite. Ačiū!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17 ноября субботнее чаепитие. Секреты старой фотографии с Артуром Домбровским

Дата: 17 ноября 2018 г.
Время: 18:30 - 21:00
Максимальное количество участников: 14
Стоимость участия: 7 евро
Язык мероприятия: русский
Mесто события: ул. Eitminų 14, Вильнюс
Форма для регистраций

Мы продолжаем традицию субботнего чаепития. На этот раз у нас в гостях Артур Домбровский - коллекционер старинной фотографии, фотограф любитель, психотерапевт.
В коллекции у Артура старые фотографии ХIX - XX в. из Латвии, Литвы, России, Грузии, Германии, Испании и др. стран. В фотографиях запечатлён удивительный мир ушедший в прошлое. Каждая фотография была уникальной, и возможно единственной в жизни этого человека. Фотограф старался запечатлеть все самое лучшее в человеке, так как этот кадр был единственным подтверждением его бытия. Смотря на эти кадры мы заглядываем в вечность, в ее лучшую часть.
Артур с нами поделиться секретами старой фотографии, а также расскажет некоторые истории тех женщин, мужчин и детей которые живут в его коллекции.

Регистрация обязательна!