Spausdinti Bendradarbiavimas

Fotosesijos mūsų salone Vilniuje

Kadangi dažnai išgirstame malonų komplimentą, jog mūsų salonas primena jaukų muziejų su daug mielų ir gražių daiktų - tai žinodami, jog dauguma muziejų draudžia fotografuoti ir dar daugiau - sėdėti ar į rankas imti eksponatus, mes siūlome galimybę daryti fotosesijas mūsų salone - "muziejuje".
Profesionalūs fotografai, foto studijos, žurnalai bei TV projektai, jei jus tai sudomino, laukiame jūsų skambučių tel. 8-682-38292 arba el. paštu: krautuvele@gali.lt

 

       

   

 

Draugaujame su interjero dizaineriais

Labai džiaugiamės, kai jūs pasirenkate pasiūlyti savo klientams daiktus iš mūsų salono. Mielai padedame suteikdami jums visą reikalingą informaciją apie daiktą ir mokėdami komisą už jūsų nudirbtą darbą. Net jei apžiūrėję puslapį nerandate ko ieškote, kviečiame susisiekti su mumis tel. 8-682-38292 arba el. paštu: krautuvele@gali.lt, nes taip jau gali nutikti, kad ne viskas kas yra pas mus, yra puslapyje.

 

Daiktų nuoma kino studijoms

Kadangi jau ne kartą teko šauniai bendradarbiauti su profesionaliomis kino studijomis ir mėgautis tuo, kad daiktai "vaidino" puikiuose filmuose - tai esame atviri ir toliau tokiam bendradarbiavimui. Net jei apžiūrėję puslapį nerandate ko ieškote, kviečiame susisiekti su mumis tel. 8-682-38292 arba el. paštu: krautuvele@gali.lt, nes taip jau gali nutikti, kad ne viskas kas yra pas mus, yra puslapyje.

 

Ilgalaikė daiktų nuoma

Bendradabiaujame su interjero dizaineriais, kai reikia sukurti jaukią erdvę vitrinose ar kitose reprezentacinėse erdvėse (pvz. bankuose, bibliotekose ar pan.) tam tikram laikui, tačiau užsakovai nenori daiktų įsigyti visam laikui. Sudomino? Laukiame jūsų skambučių tel. 8-682-38292 arba el. paštu: krautuvele@gali.lt
(nuomuojame tik juridiniams asmenims)